Strona www stworzona przez FabrykaMałychFirm.pl

dariabrozek@gmail.com

+48 603 364 577

Stacja Motywacja - Centrum Treningu

ul. Kalinowa 5A , Płock

Skontaktuj się przez formularz !

Napisz !

Nie zastanawiaj się dłużej !

 

Skontaktuj się ze mną lub zapisz się na darmową konsultację !

- Treningi personalne  Płock -

# 1 Wprowadzisz zdrowe nawyki do swojego życia.

Dbanie o siebie i swoje zdrowie przestało być chwilową modą, stając się tym samym przepisem na dobre funkcjonowanie przez lata. Przecież nasz organizm to jedyny dom, w którym mieszkamy przez całe życie. Właśnie dlatego celem każdego z nas powinna być pełna sprawność, codzienne funkcjonowanie bez ograniczeń ruchowych i bólu. Wprowadzenie małych zmian może sprawić, że poczujesz ogromną różnicę chętnie Ci w tym pomogę.

 

# 2 Znajdziesz najlepszy sposób pod okiem specjalisty na dotarcie do celu.

„Cokolwiek umysł człowieka jest w stanie wymyślić i w co uwierzyć, może to osiągnąć.” Napoleon Hill 

Oczywiście najlepiej jest mieć na to plan. Możesz nie wiedzieć jak go stworzyć, dlatego właśnie tutaj jesteś. Razem wyznaczymy Twój cel i nakreślimy plan działania i gdy odpowiednio się zaangażujesz osiągnięcie celu będzie jedynie kwestią czasu.

 

# 3 Dostaniesz niezbędne wskazówki, które przyśpieszą osiąganie celu.

Bardzo w ważnym elementem treningów personalnych, jest dobranie odpowiednich metod motywacji i wsparcie na każdym etapie Twojej drogi do wyznaczonego celu. Mam tutaj na myśli nie tylko wsparcie fizyczne, gdy zabraknie Ci sił, ale także emocjonalne. Możesz na mnie liczyć przy pokonywaniu pojawiających się barier i trudności, tak by bez względu na nie wciąż pozostać na drodze i zbliżać się do wymarzonego celu. 

 

 

 

DLACZEGO WARTO?

Zobacz więcej pakietów

Trening  1 godz.

 

Realizacja indywidualnego programu

 

 

 

180 zł

Trening w parze

Trening personalny 1 godz.

 

Realizacja indywidualnego programu

150 zł

Trening pojedynczy

Ocena funkcjonalna ruchu

 

Ustalenie celu i strategii treningowej 

 

Analiza składu ciała *

* na życzenie klienta

0 zł

DARMOWA

Pierwsza konsultacja

CENNIK

GALERIA

Trening w parach

 

Chcesz zacząć treningi, ale potrzebujesz większej mobilizacji? Jeśli zaczniesz ćwiczyć z bliską Ci osobą, na pewno nie poddasz się, nawet gdy nadejdzie chwila zwątpienia. Poza tym wspólna radość z trenowania i wzajemny doping niesamowicie wzmacnia więź.

Współpraca online

 

Idealne rozwiązanie dla osób, które chcą trenować w zaciszu domowym nie tracąc czasu na dojazdy, bądź często wyjeżdżają, a zależy im aby utrzymać rytm treningowy. Wystarczy do tego jedynie telefon internet i odrobina przestrzeni.

Trening personalny

 

Jeśli potrzebujesz indywidualnego podejścia, dodatkowej motywacji i pełnego skupienia, trening personalny to idealne rozwiązanie dla Ciebie. Treningi tego typu pozwolą maksymalnie ukierunkować Twoje wysiłki na konkretny cel.

 

 

OFERTA

Efekt

 

Gdy już wspólnie określimy Twój cel osiągnięcie go będzie tylko kwestią czasu. Jestem pewna, że z moją pomocą i Twoim zaangażowaniem osiągniesz zamierzone efekty, tak szybko jak to tylko możliwe.

 

Trening

 

Wspólnie ustalamy częstotliwość treningów oraz ich lokalizację. Możesz trenować pod moim okiem na sali, w domu, online, lub realizować rozpisany i spersonalizowany plan dla Ciebie gdzie tylko chcesz.

Konsultacja

 

Indywidualne podejście i rozmowa w czasie której przeanalizujemy Twoje potrzeby to absolutna podstawa. Dzięki temu plan treningowy zostanie dopasowany do Twoich oczekiwań i potrzeb.

Napisz do mnie !

Nie marnuj więcej czasu, wspólnie określimy i osiągniemy Twój cel.

 

 

„ Wygrywa tylko ten, kto ma jasno określony cel i nieodparte pragnienie , aby go osiągnąć” 

Napoleon Hill

„ Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie”

H.Jackson Brown