lat

    Ukończone kursy

0
0
0

O mnie 

 

  Sport to moje życie. Odkąd sięgam pamięcią fascynowały mnie najróżniejsze dziedziny sportu, których zgłębianie stanowiło dla mnie ogromną frajdę, i tak jest do dzisiaj. Bycie Trenerem to spełnienie mojego marzenia, o tym by moja praca, była moją największą pasją !

Właśnie dlatego dzielenie się zamiłowaniem do sportu stanowi moją życiową misję.

 

  Zdobyte doświadczenie z różnych testowanych przeze mnie dziedzin sportu doskonale łączy ideologia CrossFit, którą cały czas pielęgnuje. 

Uważam, że w różnorodności tkwi prawdziwa moc, która pozwala nam być multifunkcjonalnymi jednostkami i czerpać z życia garściami. 

Już od kilku lat jestem certyfikowanym Trenerem CrossFit Level 1 i wciąż pogłębiam wiedzę w tym zakresie.

 

  Dla mnie osobiście CrossFit to coś więcej niż sport, to ciągłe poczucie rozwoju, daje mnóstwo satysfakcji, pomaga wierzyć i dowodzi, że nie ma rzeczy niemożliwych. Jeżeli czegoś bardzo pragniemy jesteśmy w stanie to osiągnąć. To przekonanie doskonale przekłada się także na nasze życiowe działania. Uwielbiam, patrzeć jak moi podopieczni zyskują nie tylko siłę i pewność w czasie ćwiczeń, ale także w życiu codziennym.

 

  Podczas praktyki trenerskiej zwracam szczególną uwagę na to by trening był skrojony na miarę mojego podopiecznego. W czasie treningu dbam nie tylko o bezpieczeństwo i dokładność wykonywania ćwiczeń, ale równie ważny dla mnie jest komfort psychiczny i samopoczucie mojego klienta. Wierzę, że zdrowie zaczyna się od jedzenia, a to daje nam świetne samopoczucie, oraz postęp treningowy, czym chętnie dzielę się pomagając wypracować zdrowe nawyki żywieniowe.

 

  Decydując się nie współpracę ze mną z pewnością przekonasz się, że dzięki mojemu holistycznemu podejściu do zdrowia i sprawności Twoje życie zmieni się na lepsze i to na długo.

Ja już nie mogę się doczekać jak będziesz się czuć gdy osiągniesz swój cel. A Ty ?

 

 

 

 

zadowolonych klientów w formie

+

 

 

przeprowadzonych sesji treningowych

 

 

 

pracy jako trener personalny

OPINIE KLIENTÓW

Joanna P.

 

"Daria to SUPER  " Psycholożka", która wie, jak Cię podejść, żebyś chciał ćwiczyć i żeby chcieć robić więcej i więcej i chcieć więcej, czasem nawet ponad swoje możliwości. Potrafi doskonale wyczuć te możliwości, wszystko robi z troską o trenującego i dla jego dobra. Perfekcyjnie potrafi motywować i wyczuć, czy jeszcze dasz radę. Treningi idealnie dopasowane! Łatwo nie jest ;), ale nie po to idziesz na trening, żeby łatwo było :) Po każdym treningu jestem szczęśliwa, że się udało pokonać własne słabości, a to wszystko dzięki Darii, SUPER człowiekowi i SUPER trenerce, z którą na 100% osiągnę swój cel :) A i atmosfera na treningu Rewelacyjna !!! Dziękuję i szczerze POLECAM!!!!”

Joanna O.

 

„Potrzebujesz motywacji do ćwiczeń? Gorąco polecam Darię, wysokiej klasy trenerkę która nigdy nie odpuszcza J. Podczas zajęć czas szybko mija, a Ty po zakończonym treningu tęsknisz za kolejnym. Dbasz o zdrowie, masz jakieś problemy lub obawy, możesz zaufać jej profesjonalizmowi.”

Ewa G.

 

„Z całego serca polecam treningi z Darią. Kiedy postanowiłam zacząć dbać o formę nie wierzyłam w siebie i w to, że uda mi się wytrwać. Teraz mijają trzy lata od pierwszego treningu i nie wyobrażam sobie tygodnia bez intensywnych ćwiczeń pod okiem Darii. To głównie za jej zasługą pokochałam sport, który stał się dla mnie najważniejszą formą spędzania wolnego czasu. Jej determinacja, motywacja i ogromne zaangażowanie sprawiają, że człowiek chce dawać z siebie jeszcze więcej. Każdego podopiecznego traktuje bardzo indywidualnie, poświęca mu maksimum uwagi i wykonuje równocześnie te same ćwiczenia. Jest przyjazną i ciepłą osobą, dzięki czemu zaraża optymizmem i dobrą energią, która jest niezbędna w trakcie sesji treningowych. Polecam gorąco.”

Skontaktuj się przez formularz !

Stacja Motywacja - Centrum Treningu

ul. Kalinowa 5A , Płock

+48 603 364 577

dariabrozek@gmail.com

Strona www stworzona przez FabrykaMałychFirm.pl

  • CROSSFIT TRAINER LEVEL 1

  • DIETETYKA I SUPLEMENTACJA W CROSSFIT

  • CROSS TRAINING

  • TRENER PERSONALNY

  • DIETETYKA KLINICZNA

  • ANIMAL FLOW PRACTICE&GYMNASTIC

  • SYSTEM HBA POZIOM 1