Strona www stworzona przez FabrykaMałychFirm.pl

dariabrozek@gmail.com

+48 603 364 577

Stacja Motywacja - Centrum Treningu

ul. Kalinowa 5A , Płock

Skontaktuj się przez formularz !

Większa gwarancja, że unikniemy kontuzji

Współpraca jeden na jeden pozwala dokładnie trenerowi poznać swojego podopiecznego i na bieżąco obserwować go w trakcie jego przemiany. Już po pierwszej konsultacji wie w jakiej formie jesteś, jakie kontuzje, schorzenia należy uwzględnić przy planie treningowym. Dzięki temu trenujesz zdrowo, skutecznie i bezpiecznie.
Jest czas na rozmowę

Treningi personalne mają to do siebie, że można się lepiej poznać. Wspólnie spędzony czas tylko skraca dystans między trenerem, a podopiecznym. W czasie treningu jeden na jeden możesz zadać nurtujące Cię pytania i czegoś więcej się nauczyć, przedyskutować nawyki żywieniowe lub po prostu się wygadać.
Trening o różnych porach

Dostosowujesz porę treningu do swoich prywatnych preferencji i mnogości zajęć. Grafik ustalany bezpośrednio z trenerem jest bardziej elastyczny, nie tak jak na grupie- gdzie musisz dostosować się do rozpisanego grafiku. To spora zaleta prywatnych lekcji.

4

Monitorowanie zdrowia i progresu

Zadaniem trenera jest baczna obserwacja zmian jakie dokonują się w Twoim ciele, oraz w Twojej sprawności. Dzięki temu, masz kogoś kto monitoruje czy Twoja kondycja się poprawia, siła, technika i wytrzymałość idzie do góry zyskujesz dodatkową motywację do działania i dalszego rozwoju. 

3

Szybsze postępy

Plan treningowy jest stworzony na Twoją miarę, tak by jak najszybciej doprowadzić Cię do upragnionego celu. Niektórzy uważają, że jeden trening personalny można przeliczyć na kilka zwykłych. Trener będzie przyglądał się cały czas jak wykonujesz ćwiczenia i je poprawiał, zobaczy co możesz robić lepiej, żeby efekt był lepszy.

2

Jesteś sam na sam z trenerem

Cała uwaga trenerska skupiona jest na Tobie. To znaczy, że na bieżąco weryfikowana jest poprawna technika wykonywanych przez Ciebie ćwiczeń i Twoje odczucia. Dzięki takiej relacji, opartej na prawdomówności a nie „pokazywaniu się” przed kimś, efekt przyjdą dużą szybciej.

1

DLACZEGO WARTO?

WYBIERAM

60 min

TRENING PERSONALNY

 

Trening personalny jest najefektywniejszym narzędziem do osiągnięcia oczekiwanych efektów w możliwie najkrótszym czasie. Oczywiście każdy z nas jest inny i posiada różnorodne predyspozycje, oczekiwania i cele. Właśnie dlatego, tak ważne jest żeby już na samym początku odpowiednio dopasować plan treningowy, uwzględniając stan zdrowia, staż treningowy i aktualną sprawność fizyczną. Jest to możliwe poprzez przeprowadzenie wnikliwej konsultacji trenerskiej, dzięki której jestem wstanie stworzyć elastyczny plan treningowy “szyty na miarę Twoich możliwości”. Taki, który będzie rozwijał się z Tobą i w którym będziesz czuć się komfortowo.

 

Prawidłowe wzorce ruchowe, technika, bezpieczeństwo i Twoje samopoczucie w czasie zajęć jest dla mnie priorytetem.

6

5