TRENING W PARACH

 

Potrzebujesz spersonalizowanego podejścia, ale trudno jest Ci podjąć decyzje by zacząć ? Wygląda na to, że potrzebujesz dodatkowego wsparcia i mobilizacji bliskiej Ci osoby, jednocześnie dzieląc koszt treningu na dwie osoby ? A może szukasz ciekawej alternatywy i pomysłu na wspólne spędzanie czasu?

Tak czy inaczej ta opcja wydaje się być idealna dla Ciebie- trenując z kimś z pewnością ważne będzie by nie zawieść drugiej osoby, więc w chwili zwątpienia może być to powód by się nie poddać.

Poza tym ćwicząc z towarzyszem masz z kim dzielić się radością trenowania, wymienić się spostrzeżeniami. Poza tym nic tak nie łączy jak wzajemny doping i wspólnie wylany pot na treningu.

 

60 min

DLACZEGO WARTO?

1

Większa mobilizacja we dwoje

 

Umawiając się z kimś na trening, ciężko jest odmówić i zawieść tę drugą osobę, gdy ma się gorszy dzień. Mając podobne cele, jeden pilnuje drugiego. Lepsza wzajemna mobilizacja =  lepsze rezultaty.

 

2

Radość z trenowania

 

Ćwicząc z bliską Ci osobą zazwyczaj masz lepszy humor, możesz pożartować, wymienić się spostrzeżeniami, wzajemnie dopingować. Dzięki temu trening przybiera formę dobrej zabawy.
 

3

Wzajemne wsparcie

 

Druga osoba może zmotywować Cię do kilku dodatkowych powtórzeń. To ona pierwsza widzi Twoje postępy i momenty zwątpienia , może Ci doradzić i wspomóc dobrym słowem, wtedy gdy potrzebujesz tego najbardziej, w końcu zna Cię lepiej niż inni.

6

5

4

Wspólna pasja zbliża

 

Znalezienie wspólne pasji czy to z koleżanką, partnerem, dzieckiem czy inną bliską Ci osobą bardzo zbliża. Pasja, która dba o wasze zdrowie, wpływa przede wszystkim na dobre samopoczucie. Poza tym wspólny trening to dobra zabawa i ciekawa odmiana od standardowych spotkań. Warto spróbować.

 

Koszty treningu rozkładają się na dwie osoby 

 

Uwaga trenerska dalej jest skupiona jedynie na Was, panuje kameralna atmosfera i możecie swobodnie rozmawiać. Dalej dopasowujecie sobie elastycznie godziny treningu, na bieżąco weryfikujecie cele, ale koszt dzielicie na 2 osoby co trochę odciąża budżet.

 

Co dwie głowy to nie jedna

 

Razem zawsze łatwiej znaleźć odpowiednie rozwiązania, zdecydować się na kolejne etapy i utrudnienia ćwiczeń. Lubicie razem spędzać czas po treningu? Razem łatwej wprowadzać kolejne zdrowe nawyki spotkanie na spacerze zamiast na kawie i ciastku czemu nie ?

 

Skontaktuj się przez formularz !

Stacja Motywacja - Centrum Treningu

ul. Kalinowa 5A , Płock

+48 603 364 577

dariabrozek@gmail.com

Strona www stworzona przez FabrykaMałychFirm.pl