Strona www stworzona przez FabrykaMałychFirm.pl

dariabrozek@gmail.com

+48 603 364 577

Stacja Motywacja - Centrum Treningu

ul. Kalinowa 5A , Płock

Skontaktuj się przez formularz !

Jest czas na rozmowę
 
Treningi Personalne mają to do siebie, że można się lepiej poznać. Wspólnie spędzony czas tylko skraca dystans między trenerem, a podopiecznym. W czasie treningu jeden na jeden możesz zadać nurtujące Cię pytania i czegoś więcej się nauczyć, przedyskutować nawyki żywieniowe lub po prostu się wygadać.
Trening o różnych porach

Dostosowujesz porę treningu do swoich prywatnych preferencji i mnogości zajęć. Grafik ustalasz bezpośrednio z trenerem dzięki temu jest bardziej elastycznie, nie tak jak na grupie- gdzie musisz dostosować się do rozpisanego grafiku. To spora zaleta prywatnych lekcji.
Większy komfort i bezpieczeństwo

Dzisiejsze czasy tak niepewne pod kątem wirusów mogą przekonać Cię do zminimalizowania kontaktów face to face przy jednoczesnym robieniu formy, ze względu na siebie lub swoich bliskich. W takim wypadku forma online może dać Ci odrobinę więcej spokoju, że minimalizujesz przypadkowe spotkania w przestrzeni treningowej.

4

5

6

Monitorowanie zdrowia i progresu

Zadaniem trenera jest baczna obserwacja zmian jakie dokonują się w Twoim ciele, oraz w Twojej sprawności. Dzięki temu, masz kogoś kto monitoruje czy Twoja kondycja się poprawia, siła, technika i wytrzymałość idzie do góry zyskujesz dodatkową motywację do działania i dalszego rozwoju.

3

Jesteś sam na sam z trenerem

Cała uwaga trenerska skupiona jest na Tobie. Dodatkowo nikt obcy nie będzie na Ciebie patrzeć ani Cię oceniać. Trener jest do twojej dyspozycji i nikt inny nie rozprasza jego uwagi, dodatkowo możecie sobie szczerze porozmawiać bez dodatkowych słuchających osób.
Dzięki takiej relacji, efekty przyjdą dużą szybciej.

2

Oszczędność czasu

Potrzebna Ci jest realnie godzina na sam trening, nie tracąc czasu na dojazd czy stanie w korku. Niektórym łatwiej jest się wyrwać na godzinę treningu online zamykając na chwilę drzwi od pokoju niż wyrwać na blisko 2 godziny z domu.
Ta opcja może świetnie się sprawdzić chociażby dla młodych mam.

1

DLACZEGO WARTO?

WYBIERAM

online
60 min

WSPÓŁPRACA ONLINE

 

Wychodzę z założenia, że nie ma takiej przeszkody, której nie dałoby się pokonać, a niejednokrotnie także życie inspiruje nas do szukania nowych rozwiązań. Dlatego właśnie proponuję podopiecznym także współpracę ON-LINE.

Idealne rozwiązanie dla osób, które nie mają czasu spotkać się osobiście. Trening dopasowany jest do Twojej sylwetki i czasu jaki chcesz przeznaczyć na trening.

Masz do wyboru w tym zakresie dwie opcje współpracy:

  • Wideokonferencja w czasie rzeczywistym

  • Rozpisanie spersonalizowanego planu treningowego

 

Oczywiście w obydwu przypadkach na bieżąco omawiamy postęp treningowy i jestem do Twojej dyspozycji w razie problemów z motywacją lub ewentualnych wątpliwości.