WSPÓŁPRACA ONLINE

 

Wychodzę z założenia, że nie ma takiej przeszkody, której nie dałoby się pokonać, a niejednokrotnie także życie inspiruje nas do szukania nowych rozwiązań. Dlatego właśnie proponuję podopiecznym także współpracę ON-LINE.

Idealne rozwiązanie dla osób, które nie mają czasu spotkać się osobiście. Trening dopasowany jest do Twojej sylwetki i czasu jaki chcesz przeznaczyć na trening.

Masz do wyboru w tym zakresie dwie opcje współpracy:

  • Wideokonferencja w czasie rzeczywistym

  • Rozpisanie spersonalizowanego planu treningowego

 

Oczywiście w obydwu przypadkach na bieżąco omawiamy postęp treningowy i jestem do Twojej dyspozycji w razie problemów z motywacją lub ewentualnych wątpliwości.

60 min

online

WYBIERAM

DLACZEGO WARTO?

1

Oszczędność czasu


Potrzebna Ci jest realnie godzina na sam trening, nie tracąc czasu na dojazd czy stanie w korku. Niektórym łatwiej jest się wyrwać na godzinę treningu online zamykając na chwilę drzwi od pokoju niż wyrwać na blisko 2 godziny z domu.
Ta opcja może świetnie się sprawdzić chociażby dla młodych mam.

2

Jesteś sam na sam z trenerem


Cała uwaga trenerska skupiona jest na Tobie. Dodatkowo nikt obcy nie będzie na Ciebie patrzeć ani Cię oceniać. Trener jest do twojej dyspozycji i nikt inny nie rozprasza jego uwagi, dodatkowo możecie sobie szczerze porozmawiać bez dodatkowych słuchających osób.
Dzięki takiej relacji, efekty przyjdą dużą szybciej.

3

Monitorowanie zdrowia i progresu


Zadaniem trenera jest baczna obserwacja zmian jakie dokonują się w Twoim ciele, oraz w Twojej sprawności. Dzięki temu, masz kogoś kto monitoruje czy Twoja kondycja się poprawia, siła, technika i wytrzymałość idzie do góry zyskujesz dodatkową motywację do działania i dalszego rozwoju.

6

5

4

Większy komfort i bezpieczeństwo


Dzisiejsze czasy tak niepewne pod kątem wirusów mogą przekonać Cię do zminimalizowania kontaktów face to face przy jednoczesnym robieniu formy, ze względu na siebie lub swoich bliskich. W takim wypadku forma online może dać Ci odrobinę więcej spokoju, że minimalizujesz przypadkowe spotkania w przestrzeni treningowej.

Trening o różnych porach


Dostosowujesz porę treningu do swoich prywatnych preferencji i mnogości zajęć. Grafik ustalasz bezpośrednio z trenerem dzięki temu jest bardziej elastycznie, nie tak jak na grupie- gdzie musisz dostosować się do rozpisanego grafiku. To spora zaleta prywatnych lekcji.

Jest czas na rozmowę

 

Treningi Personalne mają to do siebie, że można się lepiej poznać. Wspólnie spędzony czas tylko skraca dystans między trenerem, a podopiecznym. W czasie treningu jeden na jeden możesz zadać nurtujące Cię pytania i czegoś więcej się nauczyć, przedyskutować nawyki żywieniowe lub po prostu się wygadać.

Skontaktuj się przez formularz !

Stacja Motywacja - Centrum Treningu

ul. Kalinowa 5A , Płock

+48 603 364 577

dariabrozek@gmail.com

Strona www stworzona przez FabrykaMałychFirm.pl